Глава МВФ Лагард не платить податки

29 травня 2012 в 17:37
Глава МВФ Лагард викликала обурення міжнародної спільноти, заявивши в інтерв'ю газеті The Guardian, що греки повинні справно платити податки, водночас сама їх не платить зовсім

Заробітна плата глави Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард в 467,94 тис. доларів плюс 83,76 тис. доларів додаткових допомог у рік не обкладається ніякими податками.

Таким чином, її пакет соціальних виплат складає більше, ніж зарплата президента США Барака Обами, який, в свою чергу, платить податки.

Те ж саме стосується практично всіх співробітників ООН - у статті 34 Віденської конвенції про дипломатичні відносини, яка була підписана 187 державами, говориться: «Дипломатичний агент звільняється від усіх податків і зборів, особистих або майнових, державних, регіональних чи муніципальних».

Відповідно до контракту Лагард, вона також має право на підвищення заробітної плати з 1 липня кожного року під час свого перебування на посту глави МВФ.

Читайте: Глава МВФ Лагард пообіцяла придумати вихід з кризи

Як повідомлялося, Крістін Лагард в інтерв'ю газеті The Guardian закликала греків, які страждають від кризи, «допомогти самим собі спільно». «Нехай усі платять податки», - заявила Лагард.

Читайте також:

Глава МВФ: Світ виходить з рецесії, але позитивні тенденції не стали стійкими

Глава МВФ: Світова економіка відступила від краю прірви

Азаров і Крістін Лагард поговорили в Швейцарії про економічну ситуацію в Україні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...