Глава Міндоходів: Час почати поважати свою країну і платити прибуток тут

10 лютого 2013 в 17:22

"Ми хочемо, щоб держава отримувала все, що має отримати", - заявив Клименко. Він розраховує, що культуру "повноцінно і повною мірою" сплачувати податки буде прищеплено спочатку серед великого бізнесу, а вже далі уникнути сплати податків не вдасться і всьому суспільству.

Клименко
Олександр Клименко змусить бізнес справедливо платити податки в Україні

Буде справедливо, якщо прибуток від товарів і ресурсів, вироблених або видобутих в нашій країні, буде залишатися в Україні, використовуючись на користь держбюджету і громадян, а не буде вимиватися на рахунки за кордон.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив глава Міндоходів Олександр Клименко, коментуючи необхідність прийняття закону про трансферне ціноутворення.

"Прийнявши закон, ми перенаправимо до країни мільярди гривень бюджетних грошей, які осідали на рахунках у іноземних банках або поповнювали держскарбницю інших держав", - стверджує фіскальний міністр.

За його підрахунками, повноцінна робота у форматі цього закону принесе бюджету України в перший рік 0,5 млрд грн додаткових надходжень, а в наступні роки приріст складе 1 млрд грн щороку.

"Чи Впевнені ми, що законопроект буде прийнято? Так, впевнені. Час почати поважати свою країну і платити прибуток тут", - заявив Клименко, уточнивши, що Україна сьогодні пропонує одні з найнижчих" ставок податку на прибуток в Європі.

"Тому наша рекомендація великому бізнесу - починати планомірно готуватися до роботи з новим законом", - зазначив Клименко. При цьому він фактично погодився, що закон запрацює, в кращому випадку, в 2014 році.

Наразі ж, за його словами, фіскальне відомство працює в рамках передбаченої в Податковому кодексі простої ціни, проте вже зараз бачить "як на долоні" не зовсім прозорі схеми. При цьому Клименко поскаржився, що "поки що далеко не завжди великі і найбільші підприємці є і найбільшими платниками податків" і спрогнозував "певне протистояння" при ухваленні законопроекту про трансферне ціноутворення.

"Але я впевнений, що культура повноцінно і повною мірою сплачувати податки в Україні буде прищеплена спочатку саме серед представників великого бізнесу. А далі, сподіваюся, американський жарт "не можна уникнути тільки смерті і податків" стане зрозумілим і всьому суспільству", - резюмував глава фіскального відомтсва.

Повний текст інтерв'ю Юрія Сколотяного з главою Міндоходів Олександром Клименко читайте у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Велика трансферна битва: перший раунд

Велике олігархотрясіння: show must go on?

Олігархи намагаються домовитися з фіскалами

Від сплати податків в Україні ухиляються не тільки вітчизняні олігархи, але і транснаціональні корпорації

Податкова майже готова до введення загального декларування доходів: залишилося довести українцям, що це вигідно

 

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...