Топ Новини

Генпрокуратура знайшла винного в ухиленні від сплати податків і підробці документів ФПУ

28 вересня 2011 в 10:57
Прокуратура направила до суду кримінальну справу за обвинуваченням головного бухгалтера Федерації профспілок України в ухиленні від сплати податків та службовому підробленні.

Як розповів на брифінгу заступник генпрокурора України Віктор Занфіров, головбух ФПУ звинувачується за статтею 212 Кримінального кодексу (ухилення від сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів), а також за статтею 366 КК (службова підробка).

"Досудове слідство довело, що протягом 2009-2010 років, отримавши від суб'єктів господарювання коштів кошти на суму майже 8 млн грн в якості зворотньої фінансової допомоги, Федерація профспілок ухилилася від сплати податків на загальну суму в 1,7 млн ​​грн", - повідомив В.Занфіров.

Він також поінформував, що на сьогоднішній день розпочала роботу створена урядом комісія з питань проведення інвентаризації майна загальносоюзних громадських організацій колишнього СРСР, яке було передано їм у користування.

В цілому, за результатами перевірки, органами прокуратури заявлено 166 позовів, з яких 120 - про повернення держмайна, яке було незаконно відчужене профспілками на суму 117 млн ​​грн, і 46 позовів з приводу земельних ділянок загальною площею 42 га.

В.Занфіров звернув увагу на те, що 42 об'єкти були відчужені на користь комерційних структур і приватних осіб, або передані їм в оренду.

"На сьогоднішній день задоволено 60 позовів", - зазначив заступник генпрокурора.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...