"Газпром" розпочав переговори з Північною Кореєю стосовно будівництва нового газопроводу

15 вересня 2011 в 13:28
Через три тижні після досягнення лідерами Росії і КНДР домовленості про будівництво газопроводу з Росії на Корейський півострів галузеві менеджери приступили до консультацій з цього питання.

Як повідомляє прес-служба "Газпрому", у четвер у Москві відбулася робоча зустріч голови правління концерну Олексія Міллера і міністра нафти КНДР Кім Хі Йона.

Сторони обговорили питання практичної організації роботи щодо проекту трубопровідних постачань природного газу на півострів. Зокрема, сторони домовилися створити спільну робочу групу для реалізації проекту, а також для опрацювання інших перспективних напрямків співробітництва.

Сторони відзначили важливість надання всебічної підтримки будівництву газопроводу з боку урядів двох країн, у тому числі якнайшвидшої підготовки і підписання міжурядової угоди з питань реалізації проекту. За підсумками зустрічі підписано меморандум про взаєморозуміння між "Газпромом" і північнокорейським міністерством.

Нагадаємо, Росія запустила "Північний потік" 6 вересня 2011 року. Сам Володимир Путін особисто запустив перший технічний газ у трубу і заявив, що заповнення першої нитки трубопроводу дозволить Росії «піти від диктату транзитних держав», і тепер Україна не буде користуватися транзитним становищем.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...