"Газпром" не підтвердив узгодження заявки Україною на закупівлю газу

27 червня 2012 в 12:12
У російському газовому холдингу слова Бойка про те, що Україна і Росія змогли узгодити закупівлю українською стороною 27 млрд куб. м газу, не підтвердили.
gazprom_schetchik.jpg
gazprom.ru

У російському ВАТ "Газпром" піддали сумніву твердження міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка про те, що холдинг погодив заявку на закупівлю російського газу українською стороною у 2013 році на рівні 27 млрд куб. м.

"Навряд чи це так", - сказало джерело в керівництві "Газпрому".

Як повідомлялося, раніше Бойко повідомив, що Київ і Москва погодили заявку на закупівлю газу на 2013 рік.

Зокрема, відповідаючи на питання журналістів, чи погодили Україна і Росія заявку на закупівлю газу на наступний рік, міністр відповів: «Безумовно».

На уточнююче питання, чи йде мова про закупівлю Україною 27 млрд куб. м газу, Бойко заявив: «Я думаю, ми закупимо ще менше».

Відповідаючи на питання журналістів про те, якою буде реакція України, якщо РФ подасть до суду за недобір законтрактовано обсяг газу, міністр відповів: «Це їхнє право».

У зв'язку з високою ціною на паливо Україна заявила про намір знизити закупівлі російського газу в 2012 році до 27 млрд куб. м. Разом з тим у РФ стверджують, що час для переговорів щодо обсягів закупівель палива на цей рік вже втрачено: річний контрактний обсяг може бути змінено не пізніше, ніж за півроку до початку постачань.

Читайте також:

Україна і Росія погодили заявку на закупівлю газу на 2013 рік

«Газпром» знизить ціни на газ для Європи

«Газпром» подасть до суду? Чекаємо!

Україна має намір закупити у Росії в 2013 році менше газу, ніж передбачено контрактом

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...