"Газпром" майже погодився знизити ціну на газ для України

24 травня 2011 в 14:31
«Сьогодні я готовий з вами обговорити ті тенденції, які складаються на ринку, фактори, що впливають на нього, а також всі питання нашого перспективного співробітництва в газовій сфері», - сказав глава «Газпрому» Олексій Міллер у відповідь на зауваження Віктора Януковича про те, що ціна на газ повинна бути значно нижчою.
Vistavka__ i_ Gaz_gazprom.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба голови держави, про це йшла мова під час зустрічі В.Януковича з О.Міллером за участю міністра палива та енергетики Юрія Бойка.

Згідно з інформацією прес-служби, В.Янукович зазначив, що «високо цінує демонстроване керівництвом «Газпрому» розуміння ситуації, в якій знаходиться Україна». Так само українська сторона «розуміє проблеми Росії», додав він.

Президент вкотре підкреслив, що підписана у 2009 році газова угода «є некоректною по відношенню до України». «Звичайно, викликає питання і базова ціна, і сама формула. Та формула, яка застосовується в Європі, для України абсолютно не підходить», - підкреслив Президент.

Безперечно, зазначив В.Янукович, ціна на газ для нашої держави, у порівнянні з країнами Європи, повинна бути значно нижчою - з огляду, зокрема, меншу відстань між Україною та Росією і підписані в минулому році «харківські угоди».

«Я б хотів, щоб ми з вами сьогодні як старі партнери обговорили цю тему», - сказав В.Янукович О.Міллеру. «Треба знаходити паритетні рішення і на їх основі будувати наші відносини», - зазначив глава держави.

Зі свого боку голова правління «Газпрому» відзначив актуальність сьогоднішньої зустрічі - адже зараз вже зрозуміла поточна динаміка газового ринку в Європі, країнах СНД, самій Росії.

«Сьогодні я готовий з вами обговорити ті тенденції, які складаються на ринку, фактори, що впливають на нього, а також всі питання нашого перспективного співробітництва в газовій сфері», - сказав О.Міллер.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...