Топ Новини

"Газпром" і Болгарія домовилися щодо "Південного потоку" і про новий газовий контракт

27 серпня 2012 в 18:12
Сторони визначили, в якому саме місці альтернативний української ГТС газопровід буде приєднаний до газотранспортної системи Болгарії. Крім того. "Газпром" закріпив нові умови газового контракту, більш вигідні для Болгарії.
yuzhniy703e83ae73.jpg
south-stream.info

Російський «Газпром» і «Болгарський енергетичний холдинг» ЕАД підписали протокол з питань реалізації проекту газопроводу «Південний потік» на території Республіки Болгарії.

Про це повідомили в управлінні інформації ВАТ «Газпром» за підсумками робочого візиту до Болгарії заступника голови правління компанії Олександра Медведєва.

Документом визначається точка входу газопроводу «Південний потік» у газотранспортну систему (ГТС) Болгарії.

«Документ встановлює точку входу майбутнього газопроводу в газотранспортну систему Болгарії, уточнює його параметри і визначає подальші кроки в реалізації проекту», - йдеться в повідомленні.

Сторони також домовилися, що остаточне інвестиційне рішення за проектом буде прийнято 15 листопада 2012 року.

Крім того, було закріплено досягнуті навесні 2012 року домовленості за умовами чинних  контрактів на постачання російського природного газу до Болгарії, що буде сприяти збільшенню відбору газу за чинними контрактами.

«Підписання цих документів має велике значення для реалізації транс'європейського проекту «Південний потік». Цей газопровід додасть додаткову надійність і гнучкість постачання російського газу в Європу на майбутні десятиліття», - зазначив О.Медведєв.

У 2011 році «Газпром» поставив до Болгарії 2,81 млрд куб. м газу. В цілях диверсифікації маршрутів експортних постачань природного газу ВАТ «Газпром» реалізує проект будівництва газопроводу «Південний потік» через акваторію Чорного моря в країни Південної і Центральної Європи.

Для реалізації сухопутної частини проекту з Болгарією, Сербією, Угорщиною, Грецією, Словенією, Хорватією і Австрією підписано міжурядові угоди.

Читайте також:

Хорватія може допомогти "Газпрому" будувати газопровід в обхід України

Путін має намір побудувати «Південний потік» за два роки, незважаючи на європейську кризу

Угорщина виходить з проекту газопроводу Nabucco на користь «Південного потоку»

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...