Топ Новини

«Газпром»: Доля Південного потоку буде залежати від перемовин з Україною

26 грудня 2011 в 11:43
Реалізація проекту будівництва газопроводу «Південний потік» буде залежати від перемовин з Україною. Про це заявив Агентству газової інформації (АГІ) глава російського «Газпрому» Олексій Міллер.

Коментуючи перспективи проекту «Південний потік» у контексті перемовин про співробітництво у газовій сфері з Україною, О.Міллер сказав: «Південний потік завжди був прив'язаний до України».

Нагадаємо, Україна виступає проти будівництва газопроводу «Південний потік», який є прямим конкурентом української газотранспортної системи (ГТС). Київ заявляє, що вартість реалізації цього проекту
у рази перевищує можливі інвестиції в українську ГТС, які можна вкласти і тим самим збільшити пропускну здатність українського маршруту постачань газу до Європи.

Як писало раніше ZN.UA, за оцінками експерта Центру Разумкова Володимира Омельченка, після будівництва першої і другої черг «Північного потоку» обсяги транзиту газу по території України можуть скоротитися
із сьогоднішніх 100 млрд до 70-80 млрд кубометрів на рік.

У свої оцінки експерт не закладає фактор запуску «Південного потоку», оскільки вважає малоймовірним його будівництво (на думку В.Омельченка, шанси запуску «Південного потоку» складають лише 40%).

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...