Топ Новини

"Газпром" і Україна продовжили переговори

8 лютого 2013 в 13:28

У повідомленнях "Газпрому" мовчать з приводу рахунку на 7 мільярдів доларів за недобір палива, виставленого ним Україні.

Юрий Бойко и Алексей Миллер
Юрій Бойко та Олексій Міллер

Російський "Газпром" і Україна продовжують переговори, у п'ятницю, 8 лютого відбулася чергова робоча зустріч голови правління ВАТ "Газпром" Олексія Міллера і віце-прем'єр-міністра України Юрія Бойка, йдеться в повідомленні російського газового холдингу.

"Сторони продовжили переговори з комплексу питань співпраці у газовій сфері", - йдеться у повідомленні.

Попередня зустріч відбулася в середу, 6 лютого. При цьому в повідомленні "Газпрому" мовчать з приводу рахунку на 7 мільярдів доларів за недобір палива, виставленого ним Україні.

У четвер, 7 лютого міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький заявив, що Україна відповіла "Газпрому", що не бачить підстав сплачувати рахунок, виставлений їй за недобір газу в 2012 році.

Україна кілька років намагається переглянути газові угоди з Росією, називаючи ціну завищеною, а самі контракти - кабальними. При цьому країна істотно скоротила обсяг закупівлі російського газу, з чим не згоден "Газпром".

"Нафтогаз", який неодноразово просив знизити річний обсяг закупівлі до 27 мільярдів кубометрів, вважає свої зобов'язання виконаними. "Газпром" наполягає, що контрактний обсяг на 2012 рік залишився на рівні 52 мільярдів кубів і умова "бери або плати" застосовна до 41,6 мільярда кубів.

Читайте також:

Кожара: Панування "Газпрому" в Україні зламано

Україна не вважає за доцільне платити Росії за некуплений газ

"Газпром" виставив "Нафтогазу" рахунок на 7 млрд дол. виходячи з недобору 16,7 млрд кубів газу

Україна звернулася до європейців з приводу штрафу від "Газпрому". У відповідь - мовчання

За матеріалами: РИА "Новости"
Теги Газпром
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...