Топ Новини

Гальчинський: Задекларований владою інвестиційний бум не відбувся

9 вересня 2011 в 14:03
Задекларований владою інвестиційний бум в Україні не відбувся, і фактично сьогодні сталася криза між владою і капіталом.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив відомий економіст, екс-глава Ради Національного банку Анатолій Гальчинський.

«Чому з приводу цього влада не б'є на сполох? Чому ніхто не говорить про фактичо бойкот приватним капіталом (тільки з окремими винятками) інвестиційних проектів Євро-2012 - вони фінансуються в основному за бюджетні кошти? Задекларований владою інвестиційний бум не відбувся. За багатьма показниками економічної динаміки ми поки ще не змогли перекрити втрати кризового періоду. Я порекомендував би президенту оцінювати «перемоги» поточного року в першу чергу за цим критерієм», - сказав А. Гальчинський.

«Дивна ситуація - влада капіталу не може знайти спільну мову з тим же капіталом», - зазначив він.

А. Гальчинський нагадав, що капітал готовий розвивати свої відносини з державою на принципах партнерства і довіри, якщо вона є реальною силою, представляє не прізвища президента чи прем'єра, а суспільство, отже, є демократичною. «Авторитарна держава - це незаперечний індикатор її слабкості, функціональної недосконалості», - підкреслив економіст.

«Говорячи про наші реалії, ми змушені констатувати ... фактично криза у відносинах між владою і капіталом, їх взаємне відчуження. Це показовим є, перш за все, в інноваційно-інвестиційному процесі», - констатував А. Гальчинський.

Повний текст інтерв'ю Юрія Сколотяного з Анатолієм Гальчинським читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...