Топ Новини

ФРС: Криза в Європі загрожує США

14 грудня 2011 в 07:49
У вівторок ФРС США попередила, що криза в Європі є серйозною загрозою для американської економіки, залишивши відчиненими двері для подальших заходів підтримки зростання.
USA_money_dollar_.jpg
Колаж, ZN.UA

Центробанк заявив, що економіка США «помірно розширюється», незважаючи на безсумнівне уповільнення світової економіки. Але незважаючи на «деякі» покращення на ринку праці, безробіття як і раніше високе, а житловий ринок у депресії, відзначила ФРС.

«Напруга на світових фінансових ринках як і раніше є значним знижувальним ризиком для економічного прогнозу», - заявила ФРС після засідання, маючи на увазі тиск, який чинить боргова криза в єврозоні, що змушує побоюватися обмеження кредитів у США.

Заява ФРС практично не відрізняється від заяви, зробленої після засідання на початку листопада, хоча зараз Центробанк більш відкрито пов'язав невизначеність в економіці США з подіями в Європі.

У листопаді банк відзначив серед ризиків для прогнозу глобальну напругу, а у вівторок зазначив лише на ризик волатильності за кордоном.

Для того щоб стимулювати економічне відновлення, Центробанк утримує ключову ставку overnight недалеко від нуля з грудня 2008 року, а також витратив 2,3 трлн доларів на викуп державних облігацій та облігацій, забезпечених заставами.

Більшість економістів вважають, що наступне засідання ФРС 24-25 січня буде більш слушним для введення будь-яких нових заходів, що вживаються Центробанком з метою зниження вартості запозичень і підтримки зростання.

За матеріалами:
Теги світ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...