Топ Новини

Фондові ринки Європи відіграють втрати

5 серпня 2011 в 12:27
Фондовий ринок Європи сповільнив падіння після масового продажу інвесторами акцій у четвер, 4 серпня, коли провідні європейські індекси впали на 3,5-4%, а потім обвалився і американський ринок.

Так, в Європі вже до середини дня п'ятниці головний зведений індекс ринку Великобританії відіграв більше третини втрат на ранкових торгах, у Німеччині - майже половину, у Франції - три чверті ранкового падіння. А в Італії провідний індекс фондового ринку, після 4%-го падіння вранці у п'ятницю, до першої години дня підвищився на 1,5% до рівня четверга.

До цього часу у США ф'ючерси на акції компаній, що входять в індекс Доу-Джона, прогнозували майже у 7 разів менше падіння індексу за підсумками торгів у п'ятницю, ніж напередодні.

Практично на всіх провідних фондових ринках світу акції компанії постійно дешевшали протягом останніх 7-8 торгових днів, однак саме у четвер падіння їх котирувань виявилося максимальним. Аналітики пояснюють це побоюваннями інвесторів та учасників ринку через уповільнення економічного зростання у США, а також розширення боргової кризи в Європі. Його фокус зміщується тепер в бік Італії та Іспанії, вартість нових ринкових запозичень для яких різко підвищилася в останні тижні.

На цьому тлі інвестори почали масово переводити свої вкладення в активи, як вони вважають, з найменшими ризиками. В результаті знову подорожчали золото і держоблігації США, а також підвищилися курси американського долара, японської єни і швейцарського франка.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...