Топ Новини

Фонд гарантування вкладів: вкладники "Таврики" отримають свої гроші

15 березня 2013 в 12:34

За три місяці вже отримали гроші більше 22 тисяч вкладників - майже половина. В сумі це становить 945 800 000 грн.

dengi_500_griven_grivni_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб констатує, що за три місяці свої заощадження отримала майже половина клієнтів банку.

"За цей час вже отримали гроші більше 22 тисяч вкладників з тієї кількості, яка нараховується у самому банку. В сумі це становить 945 800 000 грн. Вкладники, вклади яких вже закінчилися під час дії тимчасової адміністрації або мають карткові рахунки, всі отримають свої кошти", - повідомила у коментарі телеканалу "Перший Національний" Олена Шарова, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб звернули увагу, що за три місяці свої заощадження отримала майже половина клієнтів банку - ті, термін дії договорів яких закінчився до 31 січня, і ті, хто мав у "Тавриці" поточні рахунки.

В АТ "Імексбанк", що є банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у виплаті грошей вкладникам "Таврики", також відзначили стабільність виплат.

"Ми працюємо без обіду. У нас подовжений робочий день. У вихідні дні працюємо по суботам. Більше 30% вкладників "Таврики" залишили депозити у нас", - сказала заступник директора Київської філії банку Лариса Юр'єва.

Нагадаємо, що 20 грудня 2012 року НБУ ввів тимчасову адміністрацію в банку "Таврика", це дозволило Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, починаючи з моменту введення тимчасової адміністрації в банку "Таврика", почати відшкодування коштів за вкладами вкладників за договорами, термін яких закінчився, і за договорами банківського рахунку вкладників і відсотків за ним, в обсягах, нарахованих на день прийняття рішення.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...