Fitch знизив прогноз зростання світової економіки у 2011 році на 0,5 п.п. - до 2,6%

3 жовтня 2011 в 10:32
Fitch Ratings знизив прогноз світового економічного зростання до 2,6% в 2011 р. у порівнянні з 3,1% у попередньому прогнозі. Про це йдеться в огляді агентства Global Economic Outlook.
_inflyaciya_rost_.jpg
profinance.kz

Окрім того, прогноз на 2012-й було знижено на 0,7 п.п. - до 2,7%, на 2013 рік - на 0,3 п.п., до 3,1%.

"Другий квартал 2011 р. був значно слабшим, ніж прогноз Fitch, з пробуксуванням зростання основних розвинених країн на рівні 2009 р. А тимчасові чинники відіграють роль у придушенні активності, активізації волатильності фінансового ринку і нестійкості податково-бюджетної політики. Це підриває приватне споживання та інвестиційне зростання бізнесу", - відзначає агентство.

На думку аналітиків, підтримати стійке відновлення може поступове ослаблення кризи суверенного боргу в єврозоні або значне зниження цін на нафту.

"Однак зниження боргового навантаження та фінансова консолідація приватного та фінансового сектору у нестабільній фінансовій ситуації буде обмежувати зростання, - йдеться в огляді Fitch. - Збереження серйозної волатильності світового фінансового ринку, особливо в зоні євро, може посилити тиск на банки, що призведе до обмеження кредитування".

 

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...