Fitch знизило рейтинги дефолту емітента 7 найбільших банків світу

16 грудня 2011 в 07:36
Рейтингове агентство Fitch Ratings пізно ввечері у четвер знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) семи із нещодавно поставлених на перегляд найбільших банків світу у зв'язку з труднощами банківського сектору на тлі слабкого економічного зростання і посилення регулювання, пише Forbes.
fitch-ratings.jpg
knightsbridgeinvest.com

Зокрема, рейтинги американських банків Goldman Sachs Group Inc., Bank of America Corp. і Citigroup Inc. знижено з "А+" до "А". Рейтинги британського Barclays, французького BNP Paribas, швейцарського Credit Suisse і німецького Deutsche Bank опустили з "АА-" до "A".

Довгострокові та короткострокові РДЕ було підтверджено для Morgan Stanley, Societe Generale і UBS.

Окрім того, Fitch погіршило оцінку фінансової стійкості всіх перерахованих банків, окрім UBS. Рейтинг стійкості Bank of America знижено з "a-" до "bbb", інших банків - до "a-", "a" або "a+", для UBS цей показник підтверджено на рівні "a-".

На думку аналітиків Fitch, найбільші банки домоглися серйозних успіхів на шляху зміцнення капіталу та накопичення ліквідності, проте їхня вразливість перед несприятливими ринковими умовами зберігається. При цьому складність моделей діяльності фінкомпаній ускладнює оцінку потенційних збитків у разі фінансових потрясінь.

Разом з тим Fitch вважає, що ситуація у світовій банківській системі на даний момент набагато краща, ніж у 2008 році, у розпал банківської кризи.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...