Fitch знизило прогноз за рейтингом США до «негативного»

29 листопада 2011 в 09:36
Рейтингове агентство Fitch знизило прогноз за суверенним кредитним рейтингом США до «негативного». При цьому сам рейтинг залишився на максимально можливому рівні «AАА».
fitch-ratings.jpg
knightsbridgeinvest.com

Причиною експерти Fitch назвали рекордну заборгованість і нездатність Конгресу узгодити заходи скорочення бюджетних витрат. У заяві агентства наголошується, що економіка США залишається досить сильною, проте виникла «значна невпевненість» щодо її подальшого розвитку.

Тиждень тому було оголошено, що «понадпартійній» комісії Конгресу США не вдалося погодити план скорочення бюджетного дефіциту.

Передбачалося, що так званий «суперкомітет», до якого входять конгресмени від обох палат, внесе пропозиції щодо скорочення дефіциту держбюджету на 1,2 трильйона доларів протягом 10 років. Проте законопроект, який треба було направити на розгляд Сенату і Палати представників, так і не було розроблено.

Влітку 2011 року агентство Standart&Poor's вперше знизило кредитний рейтинг США з максимально можливого значення «AАА» до «AА+», пояснивши свої дії побоюваннями щодо бюджетного дефіциту країни. Тоді зниження рейтингу викликало обвал котирувань на фінансових майданчиках по всьому світу.

У серпні агентство Moody's знизило прогноз за рейтингом США на «негативний», залишивши рейтинг на максимальному рівні "ААА". У теж час експерти Moody's підкреслили, що максимальний рівень рейтингу опиниться під загрозою у випадку, якщо не буде погоджено заходи скорочення бюджетного дефіциту.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...