Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента Греції

14 липня 2011 в 08:29
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Греції в іноземній і національній валюті з "В+" до "ССС", а короткостроковий РДЕ - з "В" до "С".

У той же час, як наголошується у заяві Fitch, стелю рейтингу країни було підтверджено на рівні "ААА", як і у всіх інших країн єврозони.

Всі три РДЕ було виведено зі списку Rating Watch Negative (RWN), куди їх було поміщено 20 травня. На той момент аналітики Fitch відзначали, що агентство завершить перегляд рейтингів після чергової оцінки фахівцями Міжнародного валютного фонду (МВФ) економічної програми Греції. У травні відзначалося, що за відсутності чіткої, такої, що викликає довіру і в достатній мірі фінансово забезпеченої програми участі МВФ і Євросоюзу в порятунку Греції рейтинги може бути знижено до рівня "ССС".

Крім того, присвоєння раніше рейтингу "В+" було засновано на судженні, що надання Греції чергового пакету фінансової допомоги не буде обумовлено участю приватного сектора, що потенційно може означати настання дефолту.

Поточне зниження рейтингів відображає відсутність нової, такої, що викликає довіру і повністю профінансованої програми порятунку Греції за участю МВФ і ЄС вкупі з високим ступенем невизначеності, яка оточує роль приватних кредиторів у порятунку країни, а також макроекономічні показники Греції, що погіршуються.

На початку червня Moody's Investors Service знизило суверенний рейтинг Греції до "Caa1" з "B1", присвоївши йому "негативний" прогноз. Через менш ніж два тижні Standard&Poor's вкотре знизило рейтинги Греції і назвало цю країну "такою, що найменш заслуговує на кредити". Рейтинги Греції було знижено відразу на три щаблі - з "В" до "ССС", при цьому прогноз за ними залишено "негативним".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...