Fitch знизило рейтинг ДТЕК Ахметова до дефолтного

11 березня 2016 в 09:58

В холдингу Ахметова повідомили, що ведуть переговори з кредиторами.

dtek ДТЭК
ДТЕК отримав дефолтний рейтинг
DT.UA

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) холдингової компанії ДТЕК c рівня (дефолт неминучий) до рівня RD (обмежений дефолт).

Таке рішення пов'язане з тим, що, за інформацією агентства, компанія пропустила строки платежів по ряду банківських кредитів.

Fitch відзначає, що після можливої фінансової реструктуризації та отримання достатньої інформації, рейтинг "RD" буде переглянуто з урахуванням нової структури капіталу, ризиків і перспектив.

Читайте також: У "ДНР" заявили про відновлення постачань вугілля, але тільки для підприємства Ахметова

Агентство уточнює, що пільговий період для платежів по кредитах на загальну номінальну суму 14,3 млрд ($ 528 млн), намічених на кінець лютого 2016 року, пройшов, а загальна сума прострочення близька до порога $ 50 млн, визначеного як умова крос-дефолту за єврооблігаціями, і цей поріг може бути перевищений в найближчі місяці.

За даними Fitch, грошові кошти ДТЕК на початок лютого становили 937 млн грн ($ 37 млн), з яких 40% – в українських банках (в тому числі у зв'язаному банку ПУМБ), при сумі короткострокового боргу з погашенням у поточному році 25 млрд грн ($ 997 млн).

Рейтингове агентство додає, що на кінець минулого року 58,2% боргу було номіновано в доларах, 19% – в євро і 17,6% – в рублях, тоді як частка доларової виручки становила 6%, а більшість інших доходів було в гривні.

В самому ДТЕК повідомили, що компанія продовжує переговори про реструктуризацію заборгованості перед іноземними кредиторами з залученням одного з провідних міжнародних консультантів – компанії Rotschild.

ДТЕК у січні-червні 2015 року отримав збиток в розмірі 20,794 млрд грн, що в 4,2 рази більше, ніж в аналогічному періоді 2014 року.

У 2014 році збиток ДТЕК склав 19,7 млрд грн проти прибутку в майже 3 млрд грн в минулому році. Втрати пояснили військовими діями і погіршенням економічної ситуації в Україні.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...