Топ Новини

Фірташ поквапив Азарова з рішенням проблеми повернення ПДВ

29 листопада 2011 в 13:38
Бізнесмен Дмитро Фірташ звернувся до прем'єр-міністра Миколи Азарова з проханням вирішити проблему відшкодування ПДВ при експорті продукції.
nalog_pdv_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це він заявив на з'їзді Федерації роботодавців України в Києві у вівторок, 29 листопада, на якому він у присутності прем'єра М.Азарова був обраний новим головою федерації.

"Ми не говоримо, що потрібно виплатити все, що це потрібно зробити в один день. Але питання потрібно вирішувати", - сказав він.

Нагадаємо, раніше президент України Віктор Янукович доручив новому голові податкової Олександру Клименку активізувати відшкодування ПДВ "автоматом".

Окрім того Д.Фірташ також зазначив, що вважає, що не менше 40% економіки України перебуває в тіні.

"В тіні - з однієї причини. Тому що ми всі маємо проблеми з податковою. (...) Ми маємо проблеми з митницею, з пожежними частинами, з місцевою владою", - сказав він.

Нагадаємо, що Д.Фірташ є власником великих хімічних підприємств в Україні, Естонії і Таджикистані. Також бізнесмен інвестує у фінансовий сектор та нерухомість і є власником 50% газового трейдера "РосУкрЕнерго".

Основні активи бізнесмена зосереджені у хімічному секторі. Зокрема, в Україні йому належать ВАТ "Азот" (Черкаси), ПАТ "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот", ПАТ "Концерн "Стирол" (Горлівка Донецької обл.) і ВАТ "Рівнеазот".

До активів Д.Фірташа також належать: у титановій галузі - «Кримський титан» (Армянськ, АРК, належить 50% -1 акція), його філії "Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» (Житомирська обл.) і «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» (Дніпропетровська обл.); ВАТ «Кримський содовий завод» (КСЗ, Красноперекопськ, АРК), банк «Надра» (Київ).

За межами України йому належать заводи: «Нітроферт» (Естонія) та «Таджиказот» (Таджикистан).

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...