Топ Новини

Фірташ назвав податківців грабіжниками та рекетирами

27 березня 2012 в 11:53
Президент Федерації роботодавців України висловив переконання, що при оформленні документів податкова займається рекетом, а також "грабує" те, що заробили підприємства.
firtash_IMG_1.jpg
прес-служби Дмитра Фірташа

Податкова служба та українські підприємці мають різні підходи до роботи, і поки підприємці заробляють – податківці грабують. Про це заявив під час наради у Львові президент Федерації роботодавців України (ФРУ) бізнесмен Дмитро Фірташ.

«(У нас) З ними різні завдання: вони грабують, ми заробляємо», – зазначив Фірташ, коментуючи співпрацю бізнесу та податкової адміністрації, повідомляє Zaxid.net.

При цьому Фірташ заперечив тезу, згідно із якою великим підприємствам простіше себе захистити, ніж малому і середньому бізнесу. «Це не правда…Якщо тобою займається держава, то я мало знаю підприємств, які можуть встояти», – наголосив він. Зокрема бізнесмен розповів, що під час переговорів з податковою щодо повернення ПДВ на його заводи вже п’ять разів «приганяли» перевірки.

Також президент Федерації роботодавців України висловив переконання, що при оформленні документів податкова займається рекетом.

Нагадаємо, раніше перший віце-премєр Валерій Хорошковскький також звинуватив податкову у рекеті. За його словами, наразі бізнес "безправний, в тому числі і при розгляді податкових справ у судах". Він відзначив, що сьогодні велика частина бізнесу готова і хоче платити легальні податки, але не витримує "корупційного податку, а, простіше кажучи, рекету держструктур і вимушена йти в тінь, стаючи, таким чином, "живою мішенню" для правоохоронних структур". При цьому міністр фінансів відзначив, що з боку податкової служби «є розуміння», як "лікувати" таку ситуацію. !zn

Читайте також:

Бродський: Колесніков хоче звільнити 90% податківців

Хорошковський обіцяє захистити бізнес від "рекету податкової"

 


 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...