Фінансова піраміда «МММ-2011» розвалилася

30 травня 2012 в 10:45
З 28 травня у всіх філіях фінансової піраміди «МММ-2011 припинені виплати вкладів». Всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011 в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку.

У всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів. Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди.

У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси і осередки системи МММ-2011, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011, в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.

Як повідомляють самі учасники системи, зв'язок з так званими десятниками і сотниками системи повністю втрачено, виплати дійсно припинено. У випадку, коли все ж вдається зв'язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь «Піраміда розвалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде».

Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує, не відповідають дійсності. За словами учасників, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу.

Засновник піраміди Сергій Мавроді визнав факт призупинення виплат. «У зв'язку з призупиненням виплат виграшів просимо всіх учасників системи не піддаватися паніці і звернутися до своїх десятників для забезпечення повернення вкладів. Точні терміни можна уточнити у своїх десятників», - написав Мавроді у своєму блозі.
 


У той же час, вкладники з різних міст України пишуть на форумах і на сторінках Facebook про масове закриття офісів МММ-2011 у регіонах. Також масово звучать заяву про відмову МММ-2011 повернути вклади.

Нагадаємо, прокуратура Москви вимагала порушити кримінальну справу стосовно невстановлених осіб, які закликають громадян вкладати кошти у проект «МММ-2011». Прокурори визнали незаконною постанову про відмову у порушенні кримінальної справи і направили у ГУ МВС РФ по Москві постанову для порушення кримінальної справи за статтею «замах на шахрайство». Максимальне покарання, передбачене цією статтею, - десять років позбавлення волі. У повідомленні не уточнюється, яке відомство раніше відмовило в порушенні кримінальної справи.

Підставою для рішення прокуратури Москви стали експертні висновки Федеральної антимонопольної служби і «Національного агентства фінансових досліджень», відповідно до яких проект «МММ-2011» визнано фінансовою пірамідою.

Читайте також:

За участь у «МММ» хочуть саджати

Азаров наказав силовикам очистити Україну від фінансових пірамід

Мавроді у черговий раз «пішов» від приставів і пообіцяв гучну сенсацію

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...