Євросоюз повністю відмовився від іранської нафти

1 липня 2012 в 06:27
На думку країн ЄС, Іран, втративши гроші від імпорту нафти, змушений буде скорочувати інвестиції в мрозвиток своїх ядерних програм.

Євросоюз з 1 липня ввів заборону на імпорт іранської нафти до країн ЄС.

З 23 січня поточного року Євросоюз уже ввів до Ірану санкції, що передбачають скорочення імпорту країнами союзу іранської нафти і нафтохімічної продукції і введення обмежень на операції з іранськими фінансовими інститутами. Санкції вступили в силу негайно  щодо всіх нових контрактів, а для існуючих домовленостей зроблено виняток до 1 липня.
 
На думку країн ЄС, таким чином, Іран, втративши кошти від імпорту нафти, змушений буде скорочувати інвестиції у розвиток своїх ядерних програм.
 
США, ряд інших країн Заходу і Ізраїлю підозрюють Іран у розробці ядерної зброї під прикриттям програми мирного атома. Тегеран всі звинувачення відкидає, заявляючи, що його атомна програма спрямована виключно на задоволення потреб країни в електроенергії.
 
В даний час до Ірану діють чотири санкційні резолюції СБ ООН. Крім цього, різні резолюції, що вимагають від Ірану забезпечити повну прозорість ядерної програми і довести її виключно мирну спрямованість, прийняли ряд країн і організацій.
 
Експорт іранської нафти становить 2,280 млн барелів на добу.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...