Топ Новини

Європейський центробанк розробив новий план порятунку єврозони

30 серпня 2012 в 09:16
ЄЦБ протягом місяця вів практично безупинну роботу зі створення нового стабілізаційного плану. Однак, все говорить про те, що новий план ЄЦБ щодо скупівлі держоблігацій ризикує не отримати в єврозоні консенсусу.
euromoney_evromoney_cent1.jpg
Lif..., flickr.com

Керівництво Європейського центрального банку (ЄЦБ) завершило розробку нового плану зі стабілізації фінансового ринку єврозони, головним елементом якого є програма щодо скупівлі держоблігацій її держав-членів. Про це повідомила газета Financial Times

Згідно з отриманою нею інформацією, в найближчі дні план надійде на розгляд керівників Центральних банків країн єврозони з тим, аби остаточно затвердити його до 6 вересня. «Три комітети ЄЦБ вели протягом поточного місяця практично безупинну роботу зі створення нового стабілізаційного плану, - повідомило видання. - Минулого тижня він був переданий на розгляд Ради керуючих ЄЦБ, де продовжилися запеклі суперечки».

За словами газети, розбіжності стосуються трьох ключових питань, пов'язаних зі скупівлею облігацій. Це - здатність ЄЦБ контролювати реалізацію кожною конкретною країною єврозони взятих на себе зобов'язань щодо стабілізації держбюджету; необхідність офіційно оголосити на ринках граничні рівні дохідності за облігаціями держав, які отримують фінансову допомогу; врахування ступеня загрози розпаду єврозони у вартості облігацій країн-членів.

«Все говорить про те, що новий план ЄЦБ щодо скупівлі держоблігацій ризикує не отримати в єврозоні консенсусу», - підсумувало видання.

Читайте також:

Меркель запропонувала підписати новий договір про Європейський союз

Агентство Fitch пригрозило країнам єврозони зниженням рейтингів

У країнах єврозони знову скоротився обсяг ВВП, експерти побоюються рецесії

Азаров запасся зерном та овочами, і з цим сподівається пересидіти кризу, що насувається з Європи

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...