Топ Новини

Європа вступає в нову фазу боротьби з кризою

2 листопада 2012 в 13:22
Президент Євросоюзу Херман ван Ромпей заявив, що єврозона може не побоюватися розпаду, оскільки вжиті раніше заходи з порятунку від кризи вже "приносять плоди".
euromoney1212312.jpg
forbes.ua
Європа вступає в нову фазу боротьби з фінансовою кризою, благополучно подолавши період побоювань щодо можливого розвалу зони євро. Як констатував президент Євросоюзу Херман ван Ромпей, слова якого наводить агентство Bloomberg, в регіоні зростає рівень політичної взаємодії та конкурентоспроможності.
 
"Не всі наші проблеми позаду, але ми вступаємо в нову стадію боротьби з кризою в єврозоні, - заявив Х.ван Ромпей на зустрічі з представниками бізнесу в найбільшому місті В'єтнаму Хошимін. - Зусилля останніх двох років, вжиті як на рівні окремих держав-членів, так і на рівні всього союзу, тепер приносять плоди".
 
 
За словами Х.ван Ромпея, всі проблемні країни регіону - такі як Греція, Ірландія, Італія, Португалія та Іспанія - демонструють зростання конкурентоспроможності, скорочення рівня дефіциту держбюджетів і підвищення якості виконання бюджетів.
 
Крім того, в ряді випадків спостерігаються "вражаючі" скорочення спредів прибутковості держоблігацій цих країн і еталонних німецьких бондів.
 
"Ми крок за кроком просуваємося в потрібному напрямку, - зазначив глава ЄС. - Найголовніше зараз - утримати цей напрямок. Швидкість у деякому сенсі навіть менш важлива, ніж цей напрямок".
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...