Топ Новини

Єврокомісія визнала економіки 12 країн Євросоюзу нестабільними

14 лютого 2012 в 16:27
Європейська комісія визнала економічно нестабільними 12 країн ЄС. Комісар Оллі Рен пообіцяв провести подальшу перевірку.

Франція, Італія, Великобританія і ряд інших економік країн Європейського Союзу в довгостроковій перспективі є нестабільними. Про це офіційно повідомила в Страсбурзі у вівторок, 14 лютого, Європейська комісія, представляючи результати дослідження, присвяченого економічним дисбалансам у Євросоюзі. У ньому враховувалися, зокрема, такі фактори, як прямі витрати з оплати праці і дефіцити торговельного балансу.

Більшість держав, що фігурують у переліку Єврокомісії, це так звані «старі» члени Євросоюзу - Франція, Італія, Великобританія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Іспанія і Швеція. З новачків ЄС експерти визнали нестабільними Болгарію, Кіпр, Угорщину та Словенію.

Комісар ЄС з валютних питань Оллі Рен повідомив, що найближчим часом економічна ситуація в країнах, визнаних нестабільними, буде вивчена більш ретельно. Якщо недоліки підтвердяться, урядам цих країн доведеться приймати екстрені заходи для їх усунення, в іншому випадку державам загрожують штрафи в розмірі до 1 відсотка ВВП.

Читайте також

Сорос: Меркель веде Європу в помилковому напрямі


Президенти європейських країн запропонували не згадувати слово «криза»


Прем'єр Греції пообіцяв «неконтрольований хаос» у разі дефолту країни

США планують захистити себе від боргового кризи в єврозоні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...