Єврокомісія визначила шляхи для відновлення зростання економіки Греції

18 квітня 2012 в 18:37
У документі Єврокомісія, зокрема, визначила три сфери, в яких мають бути здійснені конкретні дії урядом Греції протягом 2012 року. За словами Жозе Мануеля Баррозу, "жертви Греції отримають винагороду", якщо країна виконає пріоритетні дії, визначені Комісією.
greeceflag_euro.jpg
Колаж, ZN.UA

Європейська комісія (ЄК) визначила шляхи для відновлення економічного зростання та зайнятості в Греції.

Ці заходи затверджені в схваленому в Страсбурзі в середу, 18 квітня, Комюніке Єврокомісії для Європарламенту, Ради ЄС, Європейського центробанку (ЄЦБ), Європейського економічного і соціального комітету, Комітету регіонів та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

У документі Єврокомісія, зокрема, визначила три сфери, в яких мають бути здійснені конкретні дії урядом Греції протягом 2012 року.

Серед них - забезпечення контролю за бюджетом і його доходною частиною, забезпечення кредитування реальної економіки шляхом рекапіталізації банків і надання доступних кредитів малому і середньому бізнесу, зміна бізнес-клімату для забезпечення довіри місцевих та іноземних інвесторів.

Греція запропонувала купити в неї казино, порти, Олімпійський комплекс і навіть дороги

У Комюніке також визначається, яким чином будуть використані фонди ЄС для забезпечення кредитування малого та середнього бізнесу Греції на суму в 4 млрд євро.
Крім того, Комісія запропонувала здійснити низку заходів зі спрощення регуляторного середовища, підготовки державних компаній до приватизації та з модернізації енергетичного та транспортного секторів економіки країни.

"Народ Греції не залишається на самоті в своїх зусиллях повернути країну до економічного зростання та зростання зайнятості", - заявив в зв'язку з цим президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.

Він нагадав, що ЄС разом з Міжнародним валютним фондом (МВФ) підготували другу програму допомоги країні на суму 380 млрд євро.

"Жертви Греції отримають винагороду, якщо країна виконає пріоритетні дії на 2012 рік, визначені Комісією сьогодні", - зазначив Ж.Баррозу.

Читайте також:

Агентство Fitch скасувало дефолт Греції

Уряд Греції позбувся п'ятьох членів, але затвердив заходи економії


Через нелегалів Грецію виганяють з Шенгенської зони

Греція просить черговий пакет допомоги від ЄС

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...