Єврокомісія дала детальні рекомендації по економіці всіх 27-ми країн Євросоюзу

30 травня 2012 в 17:54
Пропозиції Єврокомісії складають близько 1,5 тис. сторінок детального аналізу по країнах ЄС. Заступник голови Єврокомісії Оллі Рен назвав їх «безпрецедентним досвідом аналізу європейської економіки».
barrozu_summit_ES_Ukraina-14.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Європейська комісія схвалила в середу, 30 травня, найважливіший у році пакет економічних пропозицій, заявив голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу.

«Ми визначили стан здоров'я бюджетної та економічної ситуації кожного із 27 держав-членів, і ми запропонували лікування», - сказав Баррозу на прес-конференції в Брюсселі.

Він зазначив, що пакет містить специфічні рекомендації для кожної країни щодо проведення необхідних реформ, які повинні привести до фінансової стабільності, відновлення економічного зростання та зайнятості.

Крім того, в документі є рекомендація по зоні євро в цілому і окремий розділ по 12 країнам ЄС, які повинні якомога швидше усунути макроекономічні дисбаланси.

Усього пропозиції складають близько 1,5 тис. сторінок детального аналізу по країнах ЄС.

Виступив з окремою прес-конференцією щодо тих же економічних рекомендацій заступник голови Єврокомісії Оллі Рен і назвав їх «безпрецедентним досвідом аналізу європейської економіки».

Лейтмотивом усього виступу глави Єврокомісії стала необхідність, незважаючи на деякі ознаки поліпшення, подальшого збільшення зусиль в економічній сфері і особливо все більшої економічної інтеграції.

Баррозу зазначив, що є певне поліпшення в області державних фінансів, але «ми не досягли наших цілей, і треба подвоїти зусилля». На національних рівнях держави-члени ЄС сприйняли всерйоз рекомендації Брюсселя за минулий рік, але зусилля мають бути продовжені, щоб їх економіки «встали на рейки». У реалізації структурних реформ є певний прогрес, але також вжитих зусиль все ще недостатньо.

«Треба йти далі і швидше», - сказав глава Єврокомісії.

Читайте також:

Глава Єврокомісії пообіцяв утримати Грецію в єврозоні

Брюссель відзначає погіршення бізнес-клімату в Україні в 2011 році

Грищенко пояснив відмову європейців зустрічатися з Азаровим кризою

Курс євро до долара впав до дворічного мінімуму

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...