ЄврАзЕС виділить Білорусі кредит на млрд

6 червня 2011 в 07:11
Антикризовий фонд ЄврАзЕС, що контролюється Росією, схвалив виділення Білорусі кредиту на $3 млрд терміном на 10 років під 4,1% річних.
dollar_belar_rubl_23_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з умовами кредиту, Білорусь повинна буде протягом трьох років провести приватизацію своїх активів на суму ,5 млрд.

Кредит буде виплачуватися протягом трьох років. У перший рік дії кредитного договору Мінськ отримає ,2 млрд, у другий - 0 млн. В останній рік Білорусі буде виплачено млрд. За словами міністра фінансів Росії Олексія Кудріна, перший транш Мінськ отримає протягом тижня після підписання всіх документів.

Раніше Білорусь намагалася отримати кредит від ЄврАзЕс на млрд, а ще 1 млрд отримати безпосередньо від уряду Росії, але така пропозиція була відхилена РФ.

Білорусь планує направити кошти на боротьбу з наслідками валютної кризи у країні. У травні 2011 року національна валюта Білорусії була девальвована на 56% по відношенню до долара.

Окрім ЄврАзЕс Білорусь також звернулася за кредитом і до МВФ. Влада країни розраховує на кредит у розмірі від ,5-8 млрд. Голова міністерства фінансів Білорусі Андрій Харковець заявив, що підписання документів про кредит від МВФ очікується восени 2011 року.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...