Топ Новини

ЄС збирається надати техдопомогу Україні в газових перемовинах із Росією

17 листопада 2011 в 10:12
Комітет з питань закордонних справ Європейського парламенту рекомендує Європарламенту висловитися за надання технічної допомоги для покращення енергетичного сектору України, а також надати допомогу в перемовинах з Росією за умовами постачань газу відповідно до європейських стандартів.

Такі положення містяться у проголосованих у четвер в рамках засідання комітету з питань закордонних справ Європарламенту рекомендаціях Європейській комісії, Раді ЄС щодо перемовин з Україною щодо Угоди про асоціацію.

Цей текст буде основою для резолюції Європарламенту, яка буде проголосована на пленарній сесії на початку грудня.

«Надати необхідну технічну допомогу в енергетичній сфері для того, щоб допомогти Україні істотно покращити і модернізувати свої енергомережі і енергетичну ефективність, і гарантувати, щоб українська влада повністю поважала цілі, закладені у програмі підвищення енергоефективності на період 2010-2015 і продовжувала імплементувати інноваційні рішення, щоб вирішити свої енергетичні потреби», - йдеться в положенні проголосованого документа.

Окрім того, ЄП рекомендується висловитися за надання допомоги українській владі у перемовинах з питань постачань газу з Росії, щоб гарантувати, що «торгівля газом між Україною і Росією відповідала європейським стандартам торгівлі та ціни».

Відзначимо, раніше в ексклюзивному інтерв'ю ZN.UA речник Єврокомісії з енергетичних питань Марлен Хольцнер повідомила, що ЄК поки не отримувала від української сторони офіційної інформації про намір створити тристоронній газовий консорціум між Європою, Росією та Україною.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...