ЄС погрожує війною американським рейтинговим агентствам

24 червня 2011 в 13:01
Новий орган ЄС, Європейська організація з цінних паперів і ринків (European Securities and Markets Authority, ESMA), погрожує американським рейтинговим агентствам Standard&Poor's, Moody's і Fitch відмовою на ліцензування їх діяльності в Європі, якщо вони не будуть дотримуватися європейських норм, пише сьогодні Financial Times Deutschland.

«Ми не повинні сліпо переймати регулюючу систему третіх країн», - заявив кореспондентам видання глава ESMA Стівен Майор.

Питання про контроль над рейтинговими агентствами, розповідають автори статті Доріс Грасс і Ута Харнішфегер, спровокував «жорстку трансатлантичну суперечку». Питання про зобов'язання та відповідальність рейтингових агентств у США досконально не відрегульовано, що ускладнює контроль над ними з боку ESMA.

ESMA, мовиться далі у статті, вимагає від американських агентств - як і від інших - надати докладні документи. «Очевидно, - продовжує видання, - ці агентства вирішили, що завдяки своєму лідируючому положенню вони будуть автоматично допущені на європейські ринки». Але останнім часом їх оцінки кредитоспроможності піддаються критиці: багато з них виявилися помилковими, нагадує FTD.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...