ЄС має намір виділити Україні 70 млн євро на енергоефективність

21 вересня 2011 в 10:41
Європейський Союз планує виділити Україні 70 млн євро з метою підтримки реалізації заходів у рамках держпрограми енергоефективності та енергозбереження до 2015 року, повідомив журналістам глава Держагентства з енергоефективності та енергозбереження Микола Пашкевич у Києві в середу.
IMG_1338_energo energy alternativna.JPG
komitet-energy.org

За його словами, кошти будуть виділятися трьома траншами: 31 млн євро і два транші по 16 млн євро. Крім того, ЄС надасть на ці цілі технічну допомогу в розмірі 7 млн євро.

Кожен з траншів буде виділятися після досягнення Україною ряду індикативних показників, додав Н. ​​Пашкевич.
 
Як повідомлялося, ЄС уже затвердив виплату першого траншу на 31 млн євро за Програмою підтримки реалізації Енергетичної стратегії України в сфері енергоефективності.
 
Кошти передбачається спрямувати на фінансування заходів з енергоефективності, як найбільш пріоритетних, у рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності та розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел та альтернативних видів палива на 2010-2015 рр.
 
На реалізацію Державної цільової програми енергоефективності в 2011 році планується виділити з держбюджету 910 млн грн, а також залучити з боку місцевих бюджетів 2 млрд грн, з інших джерел - 27,97 млрд грн.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...