Топ Новини

ЄС і США домовилися спільно стимулювати економічне зростання

29 листопада 2011 в 08:12
Влада Євросоюзу (ЄС) і США на саміті у Вашингтоні домовилися про розробку спільного плану зі стимулювання економічного зростання, передає Reuters. План передбачає подальшу розробку міцних економічних зв'язків, створення робочих місць і стимуляцію зростання економіки як у США, так і в Європі.
euroflag_ukr_es_usa_america.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Ми повинні активізувати наші зусилля з реалізації невикористаного потенціалу трансатлантичного економічного співробітництва для створення нових можливостей для зайнятості та економічного зростання, особливо у секторах економіки. Ми сповнені рішучості і надалі зміцнювати вже досить міцні торгово-інвестиційні відносини ЄС і США", - йдеться у спільній заяві за підсумками саміту ЄС-США у Вашингтоні.

Нагадаємо, у саміті взяли участь американський президент Барак Обама, президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, президент Європейської ради Херман ван Ромпей та інші офіційні особи.

Також в заяві повідомляється, що комісар Євросоюзу з торгівлі Карел де Гюхт і його колега з США Рон Кірк повинні будуть сформувати спільну робочу групу "для виявлення та оцінки можливих варіантів зміцнення відносин між сторонами, які особливо потенційно сприяють підтримці робочих місць і економічного зростання".

Передбачається, що група подасть проміжну доповідь про хід роботи у червні 2012 року, а остаточні результати її діяльності буде оголошено до кінця наступного року.

Зазначимо, що ЄС, що налічує 27 країн, є найбільшим торговим партнером США, незважаючи на серйозну боргову кризу в Європі, що загрожує глобальному економічному зростанню. За даними торговельного представництва США, на частку сторін припадає близько половини світового виробництва і майже третина світової торгівлі. Торговий оборот між США і ЄС становить близько; 3,6 млрд на день, а на взаємних інвестиціях тримається близько 7,1 млн робочих місць.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...