Топ Новини

Експерти: Україна відновить співпрацю з МВФ, незалежно від результатів виборів

27 жовтня 2012 в 00:37
Уряд намагатиметься налагодити зв’язки з МВФ незалежно від того, яка конфігурація більшості буде в парламенті – пропрезидентська чи антипрезидентська, прогнозують експерти.
imf_121029019.jpg
- колаж ZN.UA

Україна відновить співпрацю з МВФ, незалежно від того, які політсили переможуть на виборах. Таку думку в коментарях DT.UA висловили більшість провідних вітчизняних фінансових експертів.

Керівник аналітичного відділу «Арт Капітал» Ігор Путілін вважає, що уряд намагатиметься налагодити зв’язки з МВФ незалежно від того, яка конфігурація більшості буде в парламенті – пропрезидентська чи антипрезидентська.

«Потреба реформування ЖКГ і підвищення цін на газ, а також електроенергію назріли вже давно. Тому умови Фонду, ймовірно, будуть виконуватися», - констатує керівник аналітичного департаменту ІГ «ТАСК» Андрій Шевчишин.

У свою чергу начальник відділу аналізу та досліджень «Райффайзен Банк Аваль» Дмитро Сологуб не має 100-відсоткової певності, чи готова українська сторона виконати вимоги МВФ. А ось керуючий інвестиційними та пенсійними фондами «КІНТО» Микола Мягкий не виключає, що Міжнародний валютний фонд у тарифному питанні може піти й на деякі поступки.

При цьому експерт прогнозує, що відновити співпрацю з МВФ Києву буде дещо складніше, якщо на виборах переможе опозиція. Як уточнює економіст ІК «Тройка Діалог Україна» Ірина Піонтковська, одна з ймовірних причин цього – потенційна м’якість фіскальної політики.

Натомість управлячий партнер Capital Times Ерік Найман вважає, що ситуація якраз буде прямо протилежна – Україні буде складно відновити кооперацію з МВФ, якщо перемогу на парламентських перегонах здобудуть пропрезидентські сили. Зрости ж ці шанси можуть у тому разі, якщо переможе опозиція.

Співпраця з МВФ буде відновлена незалежно від результатів парламентської кампанії – переконаний старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь. При цьому експерт зауважує, що отримані від Фонду кошти підуть на виплату зовнішніх боргів України, у т.ч. – перед самим же МВФ.

Читайте також:

Україна не хоче брати на себе нові зобов’язання перед МВФ

Азаров сподівається на кредит МВФ без виконання зобов’язань

МВФ пом'якшив свою позицію в питанні підвищення тарифів на газ в Україні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...