Експерти очікують зростання банківських активів у 2013 році на 5%

13 грудня 2012 в 14:04
Незважаючи на ситуативні проблеми у низки дрібних і середніх фінустанов, великим системним банкам нічого не загрожує. В цілому банківська система України демонструє стабільність, упевнені банкіри.
dengi_zarplatapachki__konvert)50grivni_09.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У наступному році активи банків можуть збільшитися на 5%. Таку думку в коментарі ZN.UA висловив перший заступник голови правління «Укргазбанку» Станіслав Шлапак.

«У наступному році для банків навряд чи пріоритетним буде кредитування компаній, що займаються будівництвом і операціями з нерухомістю, міжнародними перевезеннями, виробництвом і торгівлею алкоголю, торгівлею чорними та кольоровими металами, лізинговими операціями. Однак будь-який комерційний банк при прийнятті кредитного рішення оцінює не стільки сегмент економіки, скільки позичальника з його конкретним фінансовим станом, основними економічними показниками діяльності, оборотами на рахунках тощо», - констатував фінансист.

Також Шлапак підкреслив, що, незважаючи на ситуативні проблеми у низки дрібних і середніх фінустанов, великим системним банкам не загрожує відтік вкладів.

«В цілому банківська система України демонструє стабільність. Я не готовий списувати проблеми окремих фінансових установ на проблеми банківського сектору в цілому. Хоча громадська думка у нас готова демонізувати будь-які прояви нестабільності навіть на мікрорівні», - зазначив банкір.

Читайте також:

Moody’s знизило рейтинги 11 українських банків

НБУ: Проблемні кредити скоротилися на 12 млрд грн

Банкіри: Активне відновлення іпотеки та автокредитування в 2013-му малоймовірне

Обсяги проблемних кредитів у банках досягли піку і гірше вже не буде

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...