Експерти: Валютна політика України - така ж, як у Гондурасу

13 квітня 2013 в 12:39

Питання плаваючого курсоутворення для українського уряду тісно пов'язанt з питанням збереження низького рівня інфляції.

nbu_DSC0857_znua.JPG
ZN.UA

На думку опитаних ZN.UA експертів, Україна продовжить спроби утримання обмінного валютного курсу на поточних рівнях, всупереч рекомендаціям МВФ.

Питання плаваючого курсоутворення для українського уряду тісно пов'язане з питанням збереження низького рівня інфляції. "За нашими оцінками, нинішня політика України у валютній сфері дуже схожа з аналогічною поточною політикою таких країн, як Єгипет, Йорданія, Туніс, Марокко, Гондурас. Максимально тривале втримання валютного курсу буде пріоритетом політики, що допоможе запобігти соціальним вибухам на тлі осідання економіки під тиском несприятливої зовнішньої кон'юнктури ринку", - пояснює позицію влади генеральний директор інвестиційної групи DaVinci Анатолій Баронін.

При цьому цілком імовірно, що МВФ при підписанні нової версії меморандуму, МВФ спробує наполягти на встановленні доволі високих маяків по чистих резервах НБУ. "Це потрібно для того, щоб обмежити можливості останнього стримувати девальвацію з допомогою витрачання резервів", - говорить старший радник Альфа-банку Роман Шпек.

Докладніше про перипетії переговорів між Україною і МВФ читайте в матеріалі Олександра Дубинського "Україна і МВФ: мильна опера без розвитку сюжету".

Читайте також:

Україна і МВФ: "мильна опера" без розвитку сюжету

МВФ очікує продовження переговорів з Україною у Вашингтоні

Україна змінює свого представника в МВФ

Азаров пообіцяв не підвищувати ціни на газ заради кредиту МВФ

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...