Топ Новини

Експерт: Відродження вугільної галузі необхідно розглядати в комплексі з приватизацією теплової енергетики

26 серпня 2011 в 10:37
Відродження вугільної галузі необхідно розглядати в комплексі з приватизацією теплової енергетики. Таку думку висловив журналістам екс-міністр вугільної промисловості Сергій Поляков.
kievenergo1.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

На його думку, питання про пріоритетне використання вітчизняного вугілля на українських ТЕС обговорюють із перших днів незалежності України, проте до цього часу не реалізований.

«Настав час підтримати вугільну галузь, яка вкрай необхідна Україні, і повернутися обличчям до шахтарів, як постачальникам палива для вітчизняних ТЕС», - вважає Поляков.

За його словами, Україна володіє в достатній кількості тільки одним енергоресурсом - вугіллям, тому держава має виробити стратегію розвитку даної галузі, яка дозволить гарантувати енергетичну незалежність країни. Як відомо, доведені запаси вугілля в Україну становить 33,8 млрд тонн або 4% від світових. Отже, при збереженні вуглевидобутку в Україні на поточному рівні, запасів вугілля вистачить на 460 років.

В Україні 90% ТЕС здатні працювати на вугіллі. У 2011-2012 роках уряд планує приватизувати всі чотири теплові енергогенерувальні компанії: «Донбасенерго», «Дніпроенерго», «Центренерго» і "Західенерго"

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...