Топ Новини

Експерт: Бізнес чітко відчуває різницю між реформами та їх імітацією

2 вересня 2011 в 10:16
Інвестори, реальний сектор економіки чітко відчувають різницю між видимістю змін і змінами в дійсності, вважає директор аналітичної групи Da Vinci AG Анатолій Баронін.
image__shahta.jpg
пресс-службы Кабинета министров Украины (kmu.gov.ua)

 «Ключовою помилкою Кабміну є надмірна поспішність прийняття стратегічних рішень. Так було з Податковим кодексом і пенсійною реформою. Для держави сьогодні важливіше продемонструвати позитивну стабільність у сфері економіки, ніж будь-які різкі зміни і реформи», - сказав А. Баронін в інтерв'ю ZN.UA.

 
І це відбивається на довірі бізнесу. «Ринку необхідна стабільність і впевненість, ціна яких на тлі ризику повторення кризи лише зростає. Якщо уряду вдасться протягом одного-двох років сформувати і зберегти сприятливі умови бізнес-клімату в країні, то бізнес-спільнота відреагує активізацією і зростанням економічних показників. Погіршення бізнес-клімату веде до того, що Україна втрачає не лише потенціал, але і вже існуючий бізнес», - зазначив він.
 
«На мою думку, проблема полягає у відсутності комплексного бачення ситуації урядом. Плани та оцінка засновані на зусиллях зі зведення витратної і прибуткової частин бюджету. При цьому ігноруються наслідки фіскальних рішень для економіки, їх ефект і вплив у перспективі ... Економіка повинна отримати довгострокові конкурентні стимули, орієнтовані на інвестора. Безумовно, найпростіше це зробити в фіскальній, митній і регуляторній сферах. І якщо уряду вдасться впровадити і зафіксувати такий опціон на один-два роки, ставлення інвесторів до країни зміниться. Хоча, звичайно, очікувати моментальної зміни відносини до ведення бізнесу в Україні не можна», - вважає директор групи Da Vinci.
 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...