Екс-міністр фінансів Росії Кудрін побоюється проблем з демократією в Європі через фінансову кризу

23 жовтня 2012 в 15:32
На думку Кудріна, демократія не завжди виживає, коли громадянам доводиться йти на такі економічні жертви, як зараз в Європі. Якщо уряди країн єврозони не зможуть скоротити витрати, то, на його думку, попереду у них фінансовий крах.

Рік тому Олексій Кудрін попереджав, що США і Європа не вживають достатньо зусиль, щоб запобігти економічному спаду. Зараз прогнози Кудріна, який вже не входить в уряд, але користується великою повагою за свою розсудливість у фінансових питаннях, ще більш похмурі, пише The Wall Street Journal.

«Залишити Грецію в єврозоні? - Вже неможливо», - наводить слова колишнього міністра фінансів видання. «Іспанія та Італія стоять на черзі на вихід з ЄС? - Можливість цього дуже висока», - заявив він у своєму інтерв'ю The Wall Street Journal.

«Потрібно зробити все, щоб уникнути цього, але я не вважаю, що даний процес контролюється», - говорить людина, що вивела Росію з дефолту до фінансової стабільності.

На думку Кудріна, демократія не завжди виживає, коли громадянам доводиться йти на такі економічні жертви, як зараз в Європі. Деякі аналітики порівнюють політичну систему Греції з Веймарською республікою, відзначає видання.

Кудрін більш обережний в оцінках, але якщо уряди країн єврозони не зможуть скоротити витрати, то, на його думку, попереду у них ще більш руйнівний фінансовий крах.

«Росія зіткнулася з цим у 1990-ті роки, але, завдяки Єльцину, ми пройшли через це мирно», - наводить видання слова Кудріна.

Тим не менш, євро виживе, вважає Кудрін. Розмір дефіциту бюджету США є, на його думку, серйозний довготривалим ризиком.

Неважливо, яка партія прийде до влади після президентських виборів, перспективи будуть однаково важкими. Але, незважаючи на це, майбутнє долара стабільне, наводить думку Кудріна видання.

Читайте також:

Кудрін: Світова фінансова криза переросте в економічну

Російський віце-прем’єр Кудрін подав у відставку

Міністр фінансів Росії Кудрін відмовився працювати з Медведєвим

Міністр фінансів Росії передрік для світової економіки «втрачене десятиліття»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...