Топ Новини

Екс-міністр Куйбіда запропонував вирішити житлову проблему в Києві за рахунок міст-супутників

30 березня 2013 в 10:56

Будівництво житла треба негайно відібрати з рук невеликої групи чиновників-шахраїв, що наживаються на хаосі, що панує в цьому секторі.

stroitelstvo_nedvizhimost_DSC4966-1.JPG
Будувати треба не в Києві, а в прилеглих містах
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Сучасні комфортабельні райони Києва, сполучені автобанами з центром міста, повинні з'явитися у Вишгороді, Ірпені, Обухові, Борисполі, Броварах. Про це в своїй статті для ZN.UA пише екс-міністр регіонального розвитку і будівництва України Василь Куйбіда.

"Розв'язати ж проблему забезпечення киян новим якісним житлом мусимо згадавши про нинішні околиці. Давно вже не секрет, що мешканці навколишніх містечок цілими поколіннями працюють у Києві. Місце їх проживання є межею функціонування основної частини робочої сили, важливої складової ефективності будь-якої урбанізованої системи. Зовнішня лінія забудови має пройти по підкиївських містечках — Вишгород, Ірпінь, Обухів, Бориспіль, Бровари. Можна на основі цих містечок розбудувати сучасні комфортабельні райони Києва, з'єднати їх із центром багатоканальним швидкісним трамвайним сполученням і автобанами. Щоб можна було за короткий час доїхати з однієї частини міста в іншу", - зазначив Куйбіда.

На думку екс-міністра, "будівництво житла треба негайно відібрати з рук невеликої групи чиновників-шахраїв, що наживаються на хаосі, що панує в цьому секторі". Щоб зберегти київські парки та історичні місця, слід ввести мораторій на забудову в центрі і перенасичених житлових масивах.

"Важливою передумовою перетворення Києва в глобальне місто є розвиток сучасної інфраструктури (від доріг до інтернету). Треба розробити новий Генеральний план розвитку Києва до 2025 року, заклавши в основу його розвитку глобальні підходи до вирішення проблем", - констатував Куйбіда.

На його думку, другою базовою установкою повинна стати система раціонального витрачання коштів. "За приклад для нас може слугувати план розбудови Берліна (після об'єднання Західної і Східної Німеччини та ухвалення рішення про відновлення старої столиці). Німцям, окрім будівництва сотень державних офісів, необхідно було забезпечити житлом десятки тисяч державних чиновників із сім'ями. Також передбачалося стихійне переселення великої кількості людей до нової столиці. Щоб уникнути гіперстрибка цін на житло в Берліні, німці розробили план масової забудови Берліна і реалізували його у визначені строки. Сьогодні ціна житла в Берліні найнижча з усіх розвинених країн Європи. Нам треба використати їхній досвід і адаптувати його до вимог Києва. І, головне, виконати", - вважає колишній міністр.

Докладніше читайте в матеріалі Василя Куйбіди "Бачення України в євразійському геополітичному і геоекономічному просторі" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Ріелтори оголосили про практично зупинку ринку нерухомості в Україні

Київський ринок нерухомості повільно рухається до "дна"

В Україні управління житловими будинками переведуть на ринкове до 2015 році

Міліція дочекалася темряви і "винесла" протестувальників з КМДА

За матеріалами: Андрей Товстыженко, ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • сергій 1 апреля, 12:04 Василь Куйбіда- мудра людина Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • KryveOzero 31 марта, 08:44 Внутрішня трудова міграція, а саме так називається потік українських громадян, котрі щоранку їдуть на роботу до Києва. І ОСНОВНА проблема то є відсутність робочих місць у регіонах, централізація економіки. Така нерівномірність розвитку економіки притаманна совєтській країні. ЩО заважає мати розвинену економіку по всій території держави?. Тому і відпаде така проблема з житлом в столиці. Залишилось знайти ЗДІБНИХ І ЧЕСНИХ СЛУГ НАРОДУ, найняти їх, а як не справляться- найняти інших.... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...