Екс-гендиректор ДП "Завод ім.Малишева" заплатив мільйон за те, що коштує 75000

28 листопада 2011 в 08:09
Колишнього гендиректора ДП "Завод ім.Малишева" (Харків) Олексія Подгорного звинувачують за двома статтями Кримінального кодексу України, повідомив журналістам заступник прокурора Харківської області Володимир Суходубов.
moneti_32.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За його словами, О.Подгорного звинувачують за ст.175 КК (необґрунтована невиплата зарплати), а також за ч.2 ст.364 КК (зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки).

"Ми порушили кримінальну справу за висновком у порушенні чинного законодавства договору на розробку проекту, виготовлення та випробування приладу паливного вприскування для двигуна. Заплатили вони більше мільйона гривень, коли в цьому проекті - це фактично нами встановлено - ніякої потреби немає. Замість того щоб людям дати більше мільйона грошей на заробітну плату, вони укладають нікчемну угоду з виготовлення цього приладу вприскування для двигуна", - сказав В.Суходубов.

Він зазначив також, що майже вся сума призначалася фірмі-посереднику, хоча розробник продукції знаходився на території самого заводу, що є прямим порушенням постанови Кабінету міністрів України, що забороняє укладати договір не безпосередньо з виробником.

"Тим не менше, вони укладають угоду зі структурою лівою, в яку падає мільйон гривень, а всього 75 тисяч іде на розробку цього приладу до лабораторії, яка займалася проектуванням, розробкою та випробуванням мала займатися", - підкреслив В.Суходубов.

За його словами, ще одним обвинуваченим у справі проходить колишній головний економіст заводу. Обидва обвинувачених перебувають на підписці про невиїзд.

В.Суходубов повідомив, що найближчим часом справу планується передати до суду. Зараз обвинувачені знайомляться з матеріалами справи.

О.Подгорний керував заводом ім.Малишева з січня 2008 р. до листопада 2010 року.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...