Топ Новини

Економісти ВЕФ назвали ризики 2013 року: нестача води і крах фінансової системи

8 січня 2013 в 15:36

Із застереженням від глобальних ризиків виступив Світовий економічний форум. Серйозні загрози представляє можливий крах міжнародної фінансової системи, а також нестача прісної води як результат зміни клімату планети.

davos01.jpg
Економісти ВЕФ назвали ризики 2013 року
Однією з найбільш серйозних загроз для світової економіки є зростаючий розрив між рівнем доходів населення. До такого висновку прийшли експерти Всесвітнього економічного форуму, які оприлюднили у вівторок, 8 січня, у Лондоні дослідження про глобальні ризики в 2013 році.

Офіційно дослідження буде представлено на щорічній зустрічі Всесвітнього економічного форуму, що відкривається в Давосі 23 січня. Впливові економісти, вчені і політики обговорять такі проблеми, як міцність національних економічних систем і їхню здатність протистояти глобальним ризикам, небезпека природних катастроф тощо. У зустрічі, як очікується, візьмуть участь глави держав і урядів, зокрема канцлер Німеччини Ангела Меркель і прем'єр-міністр Росії Дмитро Медвєдєв.

Як заявив на представленні дослідження виконавчий директор форуму Лі Хауелл, також будуть обговорюватися проблеми, пов'язані зі збільшенням викиду шкідливих речовин в атмосферу і "парниковим ефектом". Серйозні загрози представляє можливий крах міжнародної фінансової системи, а також нестача прісної води як результат зміни клімату планети, вважають фахівці.

Йтиметься і про інші потенційні загрози - наприклад, небезпеки виникнення пандемії, наслідків біотехнологій, зловживань при користуванні інтернетом. Зокрема, обговорюватимуться проблеми, пов'язані з масовими протестами в результаті поширення у всесвітній павутині антиісламських матеріалів. Лі Хауелл зазначив, що в ході підготовки дослідження було опитано більше однієї тисячі економістів, політиків, вчених і громадських діячів.

Читайте також:

Засновник форуму у Давосі не вірить в сучасний капіталізм

ВЕФ: Світ не в змозі впоратися з майбутніми економічними шоками

ЗМІ: Європейські лідери не захотіли офіційно зустрічатися з Януковичем, максимум - у кулуарах

АП: Ізоляція Януковича в Давосі - неправильне трактування

 

Deutsche Welle
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...