ЄК перевірить, куди в Україні вже 15 років зникають гроші, виділені на ліквідацію аварії на ЧАЕС

30 листопада 2011 в 15:30
Голова Міжнародної громадської координаційної чорнобильської ради (МГК ЧР об'єднує 21 громадську організацію) звернувся до депутатів Європарламенту з листом, в якому попросив ініціювати перевірку Європарламентом використання фінансових коштів, що виділяються Єврокомісією протягом останніх 15 років для ліквідації гуманітарних наслідків аварії на ЧАЕС.
Yury_Bandazhevsky_Geneva_2009.jpg
wikipedia.org

 

 Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив глава МГК ЧР, голова правління Координаційного аналітичного центру «Екологія і здоров'я», професор Юрій Бандажевський.
 
«У мене є інформація з низки чорнобильських проектів, на які ЄК виділяла кошти, зокрема й на Іванків. Ідеться про те, що в Іванкові про ці проекти нічого не знають. Як їх було використано — запитання цікаве. Сподіваємося, незабаром громадськість дізнається відповідь на нього».
 
Говорячи про свої проекти, які не отримують зелене світло, учений сказав: «Мої опоненти не тільки тут мене пресують, а й тиснуть на мою родину, яка мешкає в Білорусі. Будь-які серйозні акції, які я проводжу в Європі, даються взнаки в Білорусі у вигляді відповідної реакції стосовно моїх уже дорослих доньок. Старша працює лікарем, молодша закінчує університет. Слава Богу, моя сім’я поділяє мої переконання й не піддається на провокації».
 
Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Лідії Суржик з Юрієм Бандажевський.
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...