ЄБРР назвав запуск «хюндаїв» інвестиційним провалом року в Україні

19 грудня 2012 в 11:48
«Укрзалізниця» не врахувала особливостей цієї техніки і особливостей власної інфраструктури.
poezd Hyundai.jpg
uz.gov.ua

Запуск «Укрзалізницею» швидкісних потягів «Хюндай» – це інвестиційний провал 2012 року. Про це заявив старший радник Європейського банку реконструкції і розвитку Антон Усов.

За його словами, «Укрзалізниця» не врахувала особливостей цієї техніки і особливостей власної інфраструктури.

Як заявив Усов, не виправдали кількості вкладених коштів і деякі інші інфраструктурні проекти, здійснені урядом України до Євро-2012. Представник ЄБРР наголосив, що це має стати уроком для української влади, яка має зрозуміти, що не можна підганяти проекти до конкретних дат чи подій, пише "Радіо Свобода".

Усов також повідомив, що днями підписали документи між Євробанком і урядом України стосовно закупівлі рухомого складу для «Укрзалізниці». «Ці вагони більш пристосовані до використання, але це не означає, що український уряд повинен припинити технічне переоснащення і модернізацію залізниці. Це стосується наших інвестицій у державний сектор України», – сказав старший радник Європейського банку реконструкції і розвитку.

Сьогодні експерти ЄБРР оприлюднили рекомендації банку для України за умов міжнародної фінансово-економічної кризи та відсутності у країні прозорих правил і механізмів ведення бізнесу.

Інвестиційна привабливість України зменшується, зокрема, унаслідок корупції, неналежної підтримки з боку держави приватного бізнесу, вважають експерти Євробанку.

Читайте также:

Янукович спутал Hyundai и Samsung

Полупустые Hyundai приспособят для бесплатной перевозки школьников

Скоростной Hyundai из-за очередной поломки простоял три часа, сбив графики движения трех поездов

Hyundai побил собственный рекорд: экспресс опоздал на 5 часов

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...