ЄБРР: Інвестиційна привабливість України продовжує падати через корупцію

23 червня 2011 в 10:25
Інвестиційна привабливість України продовжує падати через «всеохоплюючу» корупцію в державі.
dollari_17_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявив президент ЄБРР Томас Міров під час наради іноземних та вітчизняних інвесторів на чолі з президентом України Віктором Януковичем.

"Всім нам трохи соромно, що Україна одна з найбільш бідних країн Європи...І ми готові докласти зусиль для покращення ситуації це...На жаль, індекс інвестиційної привабливості України за поточний рік впав. Багато в чому це пов'язано з корупцією...Боротьба з цією проблемою буде непростою. І її неможливо буде подолати, якщо не скоротити в рази державний апарат чиновників, піднявши їм зарплати", - заявив він.

За словами Т.Мірова, необхідно прискорити процес відновлення переговорів з МВФ, що "загальмувався в останні місяці".

Президент ЄБРР також вважає, що необхідно прийняти пенсійну реформу, встановити "прозорі правила та рівні права для інвесторів у сфері АПК, тому що введення квот негативно відбилося на розвитку галузі...наступним іспитом стане проведення земельної реформи".

Міров висловив упевненість, що "Україна може увійти до G20, але це вимагає зростання ВВП 11% щорічно. І це можливо тільки за умови повної імплементації і всіх реформ, які в якості завдання визначив президент України".

Нагадаємо, раніше Україну визнали найбільш корумпованою країною в Європі: 91% підприємців, опитаних аудиторською компанією Ernst&Young, вказали широке поширення корупції і хабарництва в Україні.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...