ЄБРР готовий збільшити інвестиції в Україну

2 грудня 2012 в 00:27
Якщо б ЄБРР дозволили кредитувати у гривні, банк міг би збільшити підтримку для секторів інфраструктури, муніципалітетів, банківського сектора тощо.
dengi_500_griven_grivni_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

ЄБРР готовий збільшити обсяги інвестицій у вітчизняну економіку, якщо українська влада надасть можливість банку здійснювати фінансування в гривні.

Про це розповів старший банкір ЄБРР Олександра Павлов під час круглого столу «Якою буде банківська система в 2013 році?», організованого «Лігою фінансового розвитку» за підтримки «Дзеркала тижня. Україна».

«Ми досі змушені кредитувати тільки в доларах, і, відповідно, це накладає обтяжливі наслідки з валютними ризиками для наших клієнтів. У разі початку роботи з гривневими інструментами як ЄБРР, так і міжнародні фінансові корпорації, змогли б збільшити нашу середньострокову підтримку для секторів інфраструктури, муніципалітетів, банківського сектора, для кредитування малого і середнього бізнесу, довгострокової іпотеки», - зауважив фінансист.

Павлов також наголосив, що ключовою ціллю для України має стати підвищення інтересу до себе з боку міжнародних інвесторів, які в останні роки тільки згасав.

«Ми сподіваємося, що він [інтерес] хоча б протримається на тому рівні, який дозволить розвиватися. Завдання країни відновити інвестиційну привабливість, щоб той довгостроковий потенціал, який в країни є і який визнають абсолютно всі міжнародні аналітики, все-таки конвертувався в якісь короткострокові і швидкі інвестиції», - зауважив представник ЄБРР.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...