«Дзеркало тижня. Україна» допомогло податковій «додатково мобілізувати» понад 100 мільйонів гривень

7 вересня 2012 в 13:42
У своїй статті "Дзеркало тижня. Україна" писало, що більшість провідних алкогольних компаній сплачує ПДВ на порядок менше, ніж 20%, встановлених за законом. Втрати держбюджету через несплату ПДВ тільки в 2011-му і за п'ять місяців 2012 року склали 477 мільйонів гривень. Податківці ж змогли повернути в бюджет 100 мільйонів.
dengi_500_griven_grivni_
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державна податкова служба України 17-23 серпня за матеріалами, зокрема розслідування «Дзеркала тижня. Україна», провела «профілактичне відпрацювання ринку», в результаті чого вдалося «додатково мобілізувати» понад 100 мільйонів гривень. Про це пише Юрій Бутусов у статті «Як «Дзеркало» повернуло до бюджету 100 мільйонів. Кримський горілчаний офшор - на черзі?» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Йдеться про статтю «Реформа «Укрспирту»: скільки витікає в податкові діри?», в якій була детально висвітлена тема несплати провідними алкогольними компаніями країни податку на додану вартість. У матеріалі, зокрема, вказувалося, що більшість провідних алкогольних компаній сплачує ПДВ на порядок менше, ніж 20%, встановлених за законом. Втрати держбюджету через несплату ПДВ тільки в 2011-му і за п'ять місяців 2012 року склали 477 мільйонів гривень.

«Очікуємо на знак визнання бодай передачі в прокуратуру справ на керівників ДПС, які відповідають за «дахування» схеми ухиляння від сплати ПДВ. І, до речі, чому за результатами перевірки донараховано всього сто мільйонів, а не 477? Чи про решту втрат бюджету винні вже встигли перед кимось неофіційно «звітувати»? Доки немає відповіді на ці запитання, причому відповіді публічної, підозри про причетність нинішнього керівництва ДПС до «дахування» розкрадань горілчаних податків зберігаються», - відзначає автор.

Докладніше читайте в статті Юрія Бутусова «Як «Дзеркало» повернуло до бюджету 100 мільйонів. Кримський горілчаний офшор - на черзі?» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

Як «Дзеркало» намагалося врятувати бюджету 280 мільйонів гривень


Справа рвачів


Реформа «Укрспирту»: скільки витікає в податкові діри?


Чи зможе Янукович «відкрити» уряд?

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...