Топ Новини

Дві третини регуляторних актів місцевої влади має бути скасовано або виправлено

30 травня 2011 в 11:21
62% (більше 23 100) регуляторних актів, прийнятих органами місцевого самоврядування протягом останніх 20 років, не відповідають принципам державної регуляторної політики.

Такими є попередні висновки Держкомпідприємництва за результатами прискореного перегляду регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування, повідомляє прес-служба Кабміну.

Значна частина документів не відповідає принципам регуляторної політики через зміни, які відбулися у законодавстві, і економічну недоцільність. Кожен дев'ятий такий документ, за висновком робочих груп, має бути скасовано, решту - приведено у відповідність до законодавства.

Більшість таких рішень було прийнято сільськими радами. В основному вони стосувалися земельних питань. Економічно недоцільними та такими, що не відповідають вимогам актів вищої юридичної сили, було визнано і регуляторні акти сфери торгівлі, послуг, сплати місцевих податків і зборів.

Відзначається, що незважаючи на вимоги закону щодо прискореного перегляду регуляторних актів, облради Вінницької, Дніпропетровської та Херсонської області вчасно не подали необхідні переліки документів.


 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...