Топ Новини

Два українські заводи відновлюють постачання сиру до Росії

17 травня 2012 в 04:37
Два українські заводи - «Гадячсир» та «Прометей» - отримали дозвіл відновити постачання сиру до РФ за підсумками лабораторних тестів, які провів Росспоживнагляд.
Cheesemaking_4.jpg
bellwetherfarms.com

Санітарна служба завершила експертизу 14 зразків партій сиру з заводів «Гадячсир» та ПП КФ «Прометей» філії «Менський». Про це повідомив глава відомства, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщенко.

«Три з семи зразків партій із заводу «Прометей» нас не задовольнили. Ми не дамо дозволу на ввезення до Росії. Це приблизно 39 тонн. На решту 11 партій - чотири з заводу «Прометей» і сім із заводу «Гадячсир» видано дозвіл на реалізацію», - заявив він.

«Нехай везуть», - відповів Оніщенко на питання про те, коли можуть початися постачання з заводів «Гадячсир» та «Прометей».

«Усі зразки сирів із цих двох підприємств, яких ми пускаємо у Росію, пройшли за нижньою планкою допуску, перш за все, за жирокислотним складом. Ми попереджаємо тих, хто буде ввозити, що нагляд і за наступними партіями буде продовжуватися», - сказав він.

Претензії до жирокислотного складу українського сиру «свідчать, що технологія виробництва ще не налагоджена», - повідомив він.

«Певну роль можуть грати корми, які використовуються для дійного стада. Необхідно не тільки налагоджувати технологію, але і стежити за корекцією кормових додатків, що використовуються у тваринництві, щоб молочна сировина за стартовими позиціями відповідала російським вимогам», - заявив він.

Глава Росспоживнагляду сказав, що його фахівці проводять лабораторні дослідження зразків продукції ще двох українських заводів - «Дубномолоко» та «Пирятинський сирзавод», які також збираються постачати продукцію до РФ.

Раніше Росспоживнагляд заявив, що може дозволити після лабораторного контролю постачання сиру до РФ з чотирьох українських заводів - ТОВ «Гадячсир», АТ «Пирятинський сирзавод», ПП КФ «Прометей» філії «Менський» і «Дубномолоко».

Читайте також:

Ще одному українському заводу дозволені постачання сиру до Росії

У Росії кажуть, що постачання сиру не відновлені з провини України

«Сирна війна» Росії з Україною офіційно завершена

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...