Топ Новини

Друга "вишка Бойка" припливла в Україну

4 січня 2013 в 15:25

"Чорноморнафтогаз" привіз в Україну з Туреччини другу самопідйомну бурову установку. Транспортування "Незалежності" з Туреччини до Криму тривало чотири доби, бурову супроводжували ще два буксири, все вони пройшли шлях в 418 миль.

vyshka_boyko.jpg
"Чорноморнафтогаз"


У кінці грудня буксири ДАТ "Чорноморнафтогаз" відтранспортували самопідйомну бурову установку (СПБУ) "Незалежність" (також відома як "вишка Бойка") з турецького порту Гіресун у Крим. Про це повідомили у прес-службі компанії.

На даний момент на рейді бази буріння та облаштування (біля селища Чорноморське - ред.) ведуться роботищодо розконсервації обладнання СПБУ "Незалежність" після переходу у Крим та забезпечення бурової установки матеріалами для буріння, після чого її відбуксирують на 155 км від берега - на Одеське родовище газу, на якому СПБУ приступить до безпосередньої роботи, наголошується в повідомленні.

Транспортування "Незалежності" з Туреччини до Криму тривало чотири доби, бурову супроводжували ще два буксири, всі вони пройшли 418 миль.

Як повідомлялося, СПБУ пройшла шлях із Сінгапуру через Індійський і Атлантичний океани, Яванець, Середземне, Егейське і Мармурове моря. У турецькому порту Гіресун був здійснений монтаж обладнання, опорних колон і бурового порталу установки. Також у Туреччині провели випробування, пуско-наладку та прийом-передачу СПБУ.

ДАТ "Чорноморнафтогаз" (АРК), 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", закупило дві самопідйомні бурові установки (СПБУ) "Петро Годованець" і "Незалежність" виробництва сінгапурської компанії Keppel FELS, за ціною близько 0 млн кожна.

У червні 2012 року "Чорноморнафтогаз" приступив до активної фази освоєння Одеського родовища природного газу за допомогою СПБУ "Петро Годованець". Програма розвитку передбачає освоєння компанією до 2015 року семи нових родовищ і дооблаштування двох діючих. Це дозволить вивести річний видобуток природного газу на рівень 3 млрд куб. м на рік.

Читайте також:

"Нафтогаз" купив нові "вишки Бойка"

Латвія заарештувала рахунки компанії, яка продала Україні "вишку Бойка"

Перша "вишка Бойка" дасть газ вже восени

Тимошенко звернулася до FATF з приводу "вишок Бойка"

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...