Топ Новини

ДПС не проти ввести податок на розкіш: багаті повинні платити більше

7 грудня 2011 в 15:47
Державна податкова служба України підтримує введення податку на розкіш, заявив голова відомства Олександр Клименко.

«Ми в цілому підтримуємо ідеологію, що ті, хто може платити більше, повинні платити більше», - відзначив він.

За словами О.Клименка, в законодавстві на сьогодні є норми, що вимагають врегулювання згідно з нормами законопроекту про податок на багатство. Також він відзначив, що на сьогодні немає необхідності вводити нові податки: «Можливо, є необхідність не вводити нові податки, можливо, доцільніше підвищувати деякі ставки на предмети розкоші»? – відзначив він.

Нагадаємо, Сергій Тігіпко виніс на обговорення громадськості законопроекти про оподаткування предметів розкоші та елітного майна, а також операцій з офшорними зонами. Надходження від цих податків планується спрямувати на виплату пенсій.

Разом з тим, як зазначив ZN.UA кандидат юридичних наук Данило Гетманцев, даний документ дивним чином поєднав у собі антитези всіх правил ефективного оподаткування. Зокрема складається враження, що норми цього законопроекту "розраховані на що завгодно, але тільки не на прийняття їх у найближчому майбутньому". "Навряд чи автори законопроекту серйозно розраховували на нього як на ефективний механізм акумулювання грошових коштів у централізовані державні фонди", - говорить експерт.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...